Володимир Токар: «Ми пам’ятаємо і розуміємо результати Чорнобильської трагедії і саме тому обласна влада не стоїть осторонь проблем ліквідаторів аварії»

Цього року минає 34 роки від тієї жахливої дати, коли в Україні сталася найпотужніша техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС. Це біль для всього світу і тяжка спадщина прийдешнім поколінням багатьох держав.

На Сумщині проживають більше 13 тисяч осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Більше 7 тисяч ліквідаторів аварії, які, не шкодуючи власного здоров’я, захистили собою і світ, і нас з вами.

На жаль, із кожним днем залишається все менше героїв, які могли б із власного досвіду розповісти про подвиг на Чорнобильській АЕС. Кожної години нещадний атом підриває ваше здоров'я.

Ми пам’ятаємо і розуміємо результати Чорнобильської трагедії і саме тому обласна влада не стоїть осторонь проблем ліквідаторів аварії.

Від імені депутатського корпусу обласної ради щиросердно дякую за подвиг тим чорнобильцям, які поруч з нами! Зичу міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та довгих років життя!

Низько схиляю голову перед тими, хто відлетів у вічність.

З глибокою повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.