У Кролевці четверо хворих видужали від коронавірусу

Про це, сьогодні, 21 квітня 2020 року, повідомив головний лікар КП «Кролевецька ЦРЛ» Сергій Побивайло, інформує офіційний сайт Кролевецької міської ради.

Він зазначив, що четверо хворих, що перебували на стаціонарному лікуванні в центральній районній лікарні, одужали від COVID-19.

До слова, два поспіль ПЛР-тести показали у них відсутність коронавірусної інфекції.

Як повідомляв сьогодні зранку, 21 квітня 2020 року, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі МЕДИЦИНА, за а інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, у місті Кролевець є 19, а в Кролевецькому районі – 7 хворих на коронавірус.

Двоє хворих від цієї хвороби померли на Кролевеччині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.