Маму у Корею, а дітей – в інтернат?

Наталія (Наталія Кузнєцова-ВіноградоваБіЖ) знайома з цією жінкою лише місяць. Але її настільки вразила історія Маргарити, що вона просто не змогла залишитись осторонь.

За два роки Маргарита уже понад п’ять разів була на межі життя і смерті. Лікарі ставлять невтішні прогнози, а врятувати її можуть лише в Південній Кореї. Проте жінка боїться не за своє життя – а за долю своїх п’ятьох маленьких дітей.

Що стало причиною жахливої хвороби багатодітної матері? Хто її довів до критичного стану? Чи справді їй можуть допомогти тільки у Кореї? Та яка жінка з минулого Маргарити приїхала сьогодні до студії щоб розповісти правду про її колишнього?

Дивіться сьогодні, 05 грудня 2019 року о 19 годині 45 хвилин.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.