Магнітні бурі в грудні 2019 року

Нинішнього місяця магнітні бурі відбуватимуться різної сили – від слабких коливань до більш сильних.

Магнітні бурі різного ступеня очікуються 8 грудня, 18-21 грудня, 26 грудня, 27-29 грудня 2019 року.

Зауважимо, метеозалежні люди у ці дні можуть відчути погіршення настрою та самопочуття.

Щоб уникнути, або хоча б мінімізувати негативний вплив на організм коливань магнітного поля, медики рекомендують знизити фізичне навантаження, збільшити час відпочинку, а також правильно харчуватися і пити побільше води.

Метеозалежним людям потрібно постійно мати із собою необхідні медикаменти. Слід відмовитися в ці дні від куріння, вживання алкоголю, енергетиків, кави або міцного чаю.

Відзначимо, що 26 грудня 2019 року відбудеться ще й сонячне затемнення...

Світлина Юрія Середи.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.