Поховано людину-епоху Марка Берфмана

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, на 81-му році життя помер відомий в області експерт з питань бюджету та регіонального розвитку, людина-епоха Марк Берфман.

Свого часу він очолював Сумську обласну державну адміністрацію, і був головою Сумської обласної ради

Сьогодні, 05 грудня 2019 року, в будівлі Сумської обласної ради зібралися рідні, близькі, друзі, колеги і всі, хто знав Марка Абрамовича, щоб попрощатися з ним і провести його в останню путь.

За участю керівництва області та духовенства відбулася громадянська панахида.

Марка Берфмана поховали на Центральному кладовищі в Сумах….

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.