Штати районних державних адміністрацій скоротять…

Скорочення чисельності штату районних державних адміністрацій на Сумщині не має стосуватися фахівців управлінь соціального захисту.

На цьому, звертаючись до керівників районів, наголосив директор обласного Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський.

За його словами, постанова Кабміну про скорочення штату чисельності райдержадміністрацій не має стосуватися штатних посад соціального захисту.

Наразі саме на працівників соцзахисту лягає велике навантаження, адже невдовзі початок опалювального сезону, а це значить, що жителі області звертатимуться за призначенням субсидій на оплату комунальних послуг.

На світлині: у Будинку ради розташована Буринськеа районна державна адміністрація.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.