Магнітні бурі в серпні 2019 року

За даними фахівців у заключному літньому місяці слід чекати на кілька магнітних бур.

2 і 3 серпня 2019 року варто очікувати несильні і нетривалі магнітні бурі. Важливо подбати про своє здоров’я людям з хворим серцем, і тим, у кого є хронічні захворювання.

16 і 17 серпня 2019 року очікується сильна магнітна буря. Таке негативне природне явище може бути небезпечно для кожної людини. Люди стають агресивними, дратівливими і нервовими. Спостерігаються часті емоційні зриви. Також необхідно подбати про здоров’я сердечникам і тим, у кого є психічні розлади.

18-20 серпня 2019 року очікується магнітна буря середньої сили і тривалост. Людина з метеозалежність буде погано спати, відчувати підвищену емоційну збудливість і часті зміни настрою.

Рекомендації лікарів, як вести себе під час магнітних бур, можуть знадобитися тим, хто страждає ішемією, психічними розладами, порушеннями ендокринної та серцево-судинної системи.

Слід уважно поставитися до свого здоров’я, і краще відкласти малозначні справи на більш пізній термін, коли вплив магнітної активності буде не таким помітним…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.