Дій-ТЕ!

Вибори депутатів Верховної Ради України, як відомо, відбулися 21 липня 2019 року.

По Роменському одномандатному виборчому округу №161, до складу якого входять місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, частина Конотопського та Роменський райони, переміг Максим Гузенко від партії «Слуга народу».

...У місті Буринь виставлений ось такий біл-борд (на світлині).

Напевне, він повинен нагадувати буринцям, що сьогодні при владі в місті та Буринській об'єднаній територіальній громаді є представники ВО «Батьківщина», які мають керманичів ОТГ та більшість депутатів у Буринській міській раді.

Отже, у них є можливість діяти, щоб значно покращити соціально-економічне життя городян.

І для цього в місцевих «білосердечних» нині є всі можливості.

Словом, дій-ТЕ!

І не тільки на біл-бордах...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.