На Буринщині вибухнув газ у будинку – постраждали люди…

Відчувши запах газу в приміщенні, чоловік вирішив перевірити герметичність під’єднання шлангу до балону, запаливши запальничку.

У результаті … відбувся вибух.

Чоловіка разом із двома доньками доставили до лікарні, а вибухова хвиля пошкодила вікна в приміщенні.

Подія сталася вчора в вечірі, 24 липня 2019 року, в одному з сіл Буринського району.

Як встановили правоохоронці, котрі прибули за викликом, потерпілий напередодні самостійно проводив заміну та підключення газового балону до плити.

Коли ж відчув запах газу, господар також самостійно вирішив провести перевірку на герметичність.

Наразі постраждалі з опіками різного ступеню важкості доставили до лікарні.

Найбільше постраждав чоловік.

За попередніми даними, в нього опік другого ступеню з ураженням 80 відсотків тіла…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.