На Буринщині народилася однакова кількість хлопчиків та дівчаток…

Серед зареєстрованих за перше півріччя 2019 року імен, популярними серед хлопчиків залишаються Олександр та Владислав, а серед дівчаток – Софія та Юлія.

Серед рідковживаних є імена Ніколь, Златослава та Нілетта – серед дівчаток, а серед хлопчиків – Дамір.

За перше півріччя нинішнього року в Буринському районі народилось 44 малят, з них – 22 дівчаток та 22 хлопчиків, повідомив Буринський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.