Головний лікар, який потрапив у серйозну ДТП, не постраждав

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, вчора, 18 липня 2019 року, у Сумах сталася ДТП на вулиці 20 років Перемоги.

Повідомлення про аварію надійшло на лінію «102» о 16 годині 17 хвилин.

Як з’ясували прибулі на місце аварії патрульні, білий «Хюндай» повертав ліворуч із вулиці 20 років Перемоги в провулок Цивільний.

Сіра «Ауді» їхала по вулиці 20 років Перемоги у зустрічному напрямку.

Водій «Хюндая» не надав перевагу «Ауді», у результаті чого сталося зіткнення.

Після цього «Ауді» відкинуло на узбіччя, де автомашина врізалася в дерево.

Автомобілі отримали механічні пошкодження, але люди не постраждали.

Патрульні склали на водія «Хюндая» протокол за ст. 124 КУпАП (вчинення ДТП), а на водія «Ауді» – за ст. 126 (водіння без прав), повідомив прес-секретар управління патрульної поліції в Сумській області Олег Сологуб.

Зауважимо, що під час зіткнення в автомобілі «Хюндай» перебував головний лікар Сумського обласного центру служби крові з пасажиром, в «Ауді» було двоє чоловіків.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.