Трамвай із Європи їздить Конотопом…

Трамвай капітально відремонтували у Дніпрі, і він почав перевозити конотоппців…

А до листопада 2019 року місто повинне отримати 6 вагонів загальною вартістю 14 мільйонів 220 тисяч гривень.

До слова, кошти на оновлення транспортного парку Конотопського трамвайного управління видено з державного бюджету…

«Трамвай вийшов на маршрут. І оцінку йому, як засобу пересування, повинні давати виключно пасажири», – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Дмитро Власенко.

Віталій Кипарис на своїй сторінці в Фейсбуці зауважив: «Металобрухт, ніхто їздити не буде»... Ну-ну...За 3 зупинки жодного поганого слова про трамвай не почув».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.