Чоловік утратив 70 тисяч гривень через свою довірливість…

Саме таку суму віддав потерпілий шахраям за, начебто, не притягнення онука до кримінальної відповідальності. В поліції розпочали кримінальне провадження і вживають заходів щодо розшуку зловмисників.

До поліції із заявою про шахрайство звернувся 83-річний сумчанин.

Він розповів, що йому зателефонував невідомий, який назвався працівником правоохоронного органу і повідомив, що його онук скоїв ДТП і є постраждалі.

За не притягнення онука до відповідальності телефонний співрозмовник запросив гроші.

Старенький погодився віддати всі свої заощадження, аби «залагодити ситуацію».

Кошти передав незнайомцю,який прийшов до нього.

І лише потім зрозумів, що його ошукали.

Сам він і досі не може чітко пояснити чому повірив, бо був обізнаний із засобів масової інформації про подібні види шахрайства .

Уполіції заяву чоловіка зареєстрували і розпочали кримінальне провадження.

Правоохоронці вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям і перевіряти будь-яку отриману інформацію, перш ніж приймати рішення...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.