У Бурині є невеликий сквер: облаштувати б його…

Коли гості з боку Сум через Білопілля заїжджають до міста Буринь, їх по дорозі зустрічає невеличкий парк, а якщо точніше, – то сквер.

Розташований він неподалік залізничної станції Путивль та автовокзалу Буринь.

Поруч також збудований і храм святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Православної Церкви України.

Сам по собі цей сквер доволі затишний, але не облаштований.

Тут не можна хоча б на лавочці відпочити, бо їх просто немає…

Ось що пише щодо скверу Вікіпедія: «Сквер – упорядкована і озеленена територія всередині житлової або промислової забудови. Планування скверу включає доріжки, майданчики, газони, квітники, окремі групи дерев і чагарників. Сквери призначаються для короткочасного відпочинку пішоходів і художнього оформлення архітектурного ансамблю. Здебільшого площа скверу не перевищує 2 га, але трапляються сквери й досить значних розмірів.

У нормативно-правових актах України термін «сквер» має таке значання: сквер –упорядкована ділянка зелених насаджень площею від 0,02 до 2,0 гектара, яка є елементом архітектурно-художнього оформлення населених місць, призначена для короткочасного відпочинку населення

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.