МАКАРЧИК РЯБУХА: «Я мрію ще раз побачити свого тата та пригорнутися до його міцного плеча. Мені його дуже не вистачає…»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що в кінці 2018 року відбулася непересічна подія – презентація нового календаря «Погляд Майбутнього-2019».

Ось що про неї читачам БіЖ повідав АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова громадської організації «Серця кіборгів»:

«Друзі, відбулася подія на яку я чекав з особливим хвилюванням – презентація нашого нового календаря «Погляд Майбутнього-2019».

Як і минулого року, героями нашого календаря стали діти загиблих бійців.

Про це нелегко говорити, але ці діти такі самі Герої, як і їх батьки – сильні і мужні. Діти з дорослими очима, які дивляться у майбутнє.

Для нас це дуже важливий проект, який дає надію і силу всім, хто допомагав його робити.

Традиційно наш календар можна буде придбати, а всі кошти від продажу підуть, як і в цьому році, на оздоровлення діток…».

Учасниками календаря «ПОГЛЯД МАЙБУТНЬОГО - 2019» стали 12 дітей з родин загиблих Героїв, якими опікується громадська організація «Серця кіборгів».

Тата саме цих дітей загинули, захищаючи наш МИР та СПОКІЙ,– це відважні воїни, та головне – вірні сини своєї країни!

Ці Герої одними з перших пішли захищати нашу рідну Україну.

Вони назавжди залишаться в серцях своїх дітей! Вони є прикладом! Вони є гордістю! Вони є частинкою нашої новітньої української історії!

У календарі наведено пряму мову кожної дитини про майбутнє та про тата-Героя.

Це дитячі мрії, сподівання, бажання. А ще погляд оченят ... дорослий такий та проникливий...

Перший місяць весни 2019 року – березень – в календарі представляє маленький МАКАРЧИК РЯБУХА, який 26 березня буде святкувати свій маленький ювілей – 5 рочків!

Свого тата Андрія Макарчик згадує так:

«Я мрію ще раз побачити свого тата та пригорнутися до його міцного плеча. Мені його дуже не вистачає…».

Тато Макарчика - РЯБУХА АНДРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ помер після тривалого лікування захворювання, яке отримав в зоні АТО 6 березня 2017 року.

Рябуха Андрій навчався в Орджонікідзевському вищому військовому командному Красноармійському училищі їм. Кірова МВС СРСР, по закінченню якого десять років присвятив військовій справі.

Потім пішов вчитися далі і, отримавши ще дві освіти: в банківській справі і менеджменті, почав свій шлях в сфері бізнесу.

Спробував себе в різних галузях, багато подорожував, займав досить високі посади.

У 2014 році народився син Макар, і батько замислився про свою роль в житті нашої країни і про свою відповідальність перед країною і своєю сім’єю.

Пішов до військкомату і попросив, щоб його призвали в АТО. В квітні 2015 року Рябуха Андрій почав службу в Чугуєвському окремому мотопіхотному 45-тому батальйоні, був в Луганській та Донецькій областях, отримав звання капітана.

Підрозділ, в якому служив Андрій займався охороною різних об’єктів, які мали велике значення для безпеки нашої держави.

Для свого сина тато буде завжди взірцем і Героєм, який попри все, попри посаду, забезпечене життя, щасливу родину, віддав життя за свободу України, захищаючи її суверенітет і цілісність...

…Дітей дошкільного та шкільного віку з родин загиблих Героїв ГО «Серця кіборгів» на сьогодні має під опікою 230 з усієї території України (окрім головного офісу в Києві, наразі є філії в містах Харків, Житомир, Біла Церква, Чернігів, Ромни, Горішні Плавні).

До слова, завдяки всім, хто придбав календар «Погляд Майбутнього – 2018» торік улітку громадська організація змогла оздоровити 50 дітей у Болгарії.

Тому є сподівання та впевненість, що і нинішнього року діти матимуть змогу прекрасно відпочити та оздоровитись.

Над даним календарем працювала справжня команда професіоналів, які вкладали всю душу і серце, адже розуміли, що саме такі діти нині вкрай потребують любові та допомоги.

Світлини 12 дітей з календаря «Погляд Майбутнього-2019» розміщені на фасаді посольства України в Польщі.

«У 5-ті роковини російської агресії, що принесла смерть і страждання в українські сім`ї, ми розмістили на Посольстві виставку про дітей, чиї батьки загинули на війні з Росією. Погляд цих дітей скаже більше, ніж будь-хто. Кремль має припинити агресію і відповісти за свої злочини», – написав на своїй сторінці в facebook Andrii Deshchytsia

Відзначимо, що з 13 жовтня 2014 року Андрій Дещиця прпцює Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Польща.

До інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) звертаються читачі з проханням більш детально розповісти про цей важливий проект, і повідомити кординати за якими можна придбати календарі.

БіЖ виконує їхнє прохання.

Ціна календаря 500 гривень.

З питань оптових та роздрібних продаж потрібно звертатися до Ірини Деревецької за намером мобільного телефону 0503373704 або до Наталії Новицької – 0503373708.

Способи оплати:

Через касу банку:

ТОВ «СК-КОН»

Код ЄДРПОУ 41773743 р/р 26003052621194 в ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 300711

На карту-ключ:

ТОВ «СК-КОН» карта-ключ до рахунку Приватбанк:

5169 3305 1213 2660

(на ім’я директора Деревецька Ірина Олександрівна).

Доставка «Новою Поштою» або самовивіз м.Київ (станція метро Бориспільська)

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО розповідає про кожного учасника календаря та про їхніх Героїв-тат…

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.