Замість примарних «швидких» грошей, чоловік може отримати реальний строк ув’язнення…

Як з‘ясувалось під час розшуково-слідчих дій, до злочину виявився причетний 38-річний раніше неодноразово судимий житель міста Ромни.

Упошуках «швидких» грошей він зірвав навісний замок, проник до чужого приміщення і забрав усе цінне, що можна продати.

До працівників роменської поліції з заявою про крадіжку звернулась жителька райцентру.

Жінка розповіла: невідомі зловмисники обікрали гараж її батьків, який розташований в одному в сіл району. Злодій проник у приміщення, пошкодив при цьому навісний замок, та виніс зварювальний апарат, дві болгарки та інструменти.

«Зловмисника затримали працівники кримінальної поліції вже наступного дня, – коментує Роман Невожай, начальник Роменського відділу поліції. – Ним виявився 38-річний житель міста. Чоловік уже має судимість за скоєння крадіжок, більш того - в місцевому суді наразі слухаються справи по вчиненню ним аналогічних злочинів. Сам же підозрюваний у крадіжці зазнається, говорить, що того дня просто йшов до знайомого і дорогою звернув увагу на цей гараж. Не роздумуючи ані хвилини, швидко «зняв» замок і виніс все, що вважав більш-менш цінним. Частину викраденого він встиг збути, а решту наші працівники вилучили та повернули власнику».

У поліції за фактом крадіжки розпочате кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Злодію загрожує до 6 років ув‘язнення, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.