Водій сміттєвоза вчинив ДТП і втік з місця аварії…

Три адміністративні матеріали склали патрульні на водія сміттєвоза, який вчинив ДТП та залишив місце події...

У Сумах на вулиці Харківській сталася ДТП за участі сміттєвоза та тролейбуса.

Патрульні, які прибули та огородили місце події, попередньо встановили, що водій автомобіля Ford Cargo під час зміни напрямку руху, не надав перевагу в русі тролейбусу, який рухався в попутному напрямку, та допустив із ним зіткнення.

І якщо тролейбус залишився на місці, то шофер сміттєвоза поїхав у невідомому напрямку.

Поліцейські встановили прикмети зниклого автомобіля, і вже через 20 хвилин розшукали його.

Як пояснив 47-річний водій сміттєвоза, він просто не відчув удару через габарити свого автомобіля.

Також патрульні встановили, що водій не пройшов обов’язковий технічний контроль транспортного засобу.

Працівники управління склали на водія Ford Cargo адміністративні матеріали за ст. 124 (вчинення ДТП) КУпАП, ст. 122–4 (залишення місця ДТП) КУпАП та ч. 3 ст. 121 (керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов’язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов) КУпАП.

Матеріали будуть направлені до суду.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.