Чоловік в тролейбусі помер на очах пасажирів, а їм було байдуже до нього…

У тролейбусі №5, який у Сумах курсує за маршрутом вулиця Роменська – вулиця Героїв Крут, помер чоловік.

Йому стало зле, але на це ніхто з присутніх у тролейбусі навіть не звернув уваги на чоловіка, повідомив у facebook Сергій Кругляк.

«Він мав на вигляд 55 років, не більше і повертався з зимової рибалки. Чоловіку стало зле, але на нього ніхто просто не звернув уваги. Всі, б…, просто подумали, що він п’яний. В мене виникло одне питання. Люди, що з Вами робиться? Де Ваша людяність? Людина без ознаків життя їде в тролейбусі сорок хвилин, а всім все одно. Сорок чоловік не звернуло жодної уваги!!! Повторюсь, ЖОДНОЇ!!!!», – написав Сергій Кругляк.

До слова, напередодні Нового року в Харкові на людній вулиці втратив свідомість відомий в Україні журналіст, редактор газкети «Харківська правда» Олег Пересада.

Тривалий час до нього ніхто з людей не підійшов. Окрім одного чоловіка, яки пограбував Олега...

У Олега Пересада був сердечний напад.

І вчасна допомога від людей урятувала б йому життя...

Жахливим стало те, що в суспільстві нині панують байдужість, жорстокість, хамство і цинізм.

А черствість з'їла людські душі...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.