Зі світлим святом Різдва, любі українці!

Різдво - це завжди особливе свято, але саме Різдво 2019-го Україна запам’ятає назавжди, як час, коли ми отримали томос про автокефалію нашої української церкви.

Я не хочу зараз говорити про політику, це не має жодного стосунку до головного, а головне - це тільки те, що тепер ми ще на крок ближче до справжньої незалежності, на крок ближче до перемоги, на крок ближче до успіху. Важливість та історичне значення цієї нашої перемоги просто неможливо переоцінити.

Я дякую Богу за те, що він допомагає Україні та українцям ставати на ноги, боронити та розвивати нашу країну.

Я дякую всім українцям за те, що ви ніколи не здаєтесь, завжди єдині, за вашу волю, віру й дух.

Я абсолютно переконаний, що наша перемога дуже близька. Перемога на всіх фронтах. Я бачу дуже багато позитивних зрушень, мало-помалу, але ми впевнено рухаємося вперед.

Нумо побажаймо один одному, щоб у новому році ми всі були трішечки активнішими, щоб перемоги були більшими, але вартували нам менше, щоб всі наші родичі були живі та здорові, та щоб в кожній домівці оселилися добро та любов.

З Різдвом, друзі!

З повагою,

АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова громадської організації «Серця кіборгів».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.