У Недригайлові пам’ятають жертв Голодомору 1932-1933 років

Сьогодні, 20 листопада 2018 року, в приміщенні Недригайлівської районної державної адміністрації почала діяти фотодокументальна виставка, присвяченою пам’яті жертв Голодомору

В експозиції представлені документи 1932-1933 років – спогади очевидців, протоколи засідань, листи, актові записи про смерть, тощо.

Виставка організована працівниками архівного відділу Недригайлівської районної державної адміністрації на основі матеріалів Державного архіву.

А 24 листопада 2018 року о 15 годині 30 хвилин у Сквері Слави та Скорботи, що в Недригайлові, відбудеться мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.