Посилки від конотопських волонтерів доставлено на передову…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУСПІЛЬСТВО регулярно розповідає про допомогу конотопських волонтерів українських бійцям, які на Сході країни борються за цілісність держави.

«ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ – СОЛДАТАМ УКРАЇНИ.

Наші посилки вже доставлені за призначенням.

Хлопці телефонували в середу, передавали величезне СПАСИБІ всім небайдужим, хто про них пам’ятає і підтримує.

Чергову відправку плануємо зробити на наступному тижні нашим землякам (2 окрема рота вогневої підтримки ДУК ПС ім. капітана Воловика).

Маємо велике замовлення на білі маскувальні сітки.

Тож, небайдужі, долучайтеся!

Місце зустрічі без змін – музей-бібліотека Політеху (вул. Садова, 39), – на сторінці «Я - волонтер! Волонтерське об'єднання, м. Конотоп» в facebook написала Тетяна Радько.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.