На Буринщині народилося більш ніж утричі менше, аніж померло людей

Станом на 1 вересня 2018 року, за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 23,9 тисячі осіб.

Кількість живонароджених у січні–серпні нинішнього року склала 98 дітей, а померло 390 жителів.

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–вересня 2018 року статус безробітного у Буринському районі отримали 739 осіб.

За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 485 безробітних, з них у вересні – 21 особу.

На кінець вересня на обліку залишалося 498 безробітних осіб, що на 6,6 відсотка більше, ніж на кінець серпня нинішнього року.

А от станом на 1 жовтня 2018 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств Буринського району відсутня…

На світлині: залізнична станція Путивль, що в місті Буринь. Звідси буринці та жителі Буринщини відправляються в інші регіони України та за кордон на заробітки.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.