Не потрібно довіряти незнайомцям, які телефонують та видають себе за працівників різних служб

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках регулярно розповідає про схеми заволодіння чужими коштами, котрі нині застосовують шахраї.

Поліція Сумської області звертається до всіх громадян Сумщини з проханням не довіряти незнайомцям, які телефонують та видають себе за працівників різних служб, установ, в тому числі – поліцейських.

Будьте максимально уважними під час спілкування з малознайомими людьми та не робіть поспішних кроків, пов’язаних з грошима.

А про подібні шахрайські схеми розповідайте своїм літнім батькам, близьким та родичам.

Ніколи ні за яких обставин не віддавайте гроші незнайомцям та завжди перевіряйте отриману інформацію.

Пам’ятайте, з такими пропозиціями звертаються тільки шахраї...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.