Магнітні бурі у вересні 2018 року

За повідомленням Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, у вересні нинішнього року відбудуться магнітні коливання, які прирівнюються до магнітних бур першого рівня G1.

Вони очікуються у період з 11 по 14 вересня та 16 і 22 вересня 2018 року.

Такі бурі спроможні впливати на енергетичні системи, космічні апарати та наземні системи.

Метеозалежні люди теж схильні відчувати у ці дні дискомфорт.

Його можна полегшити, зокрема, уникаючи стресів, інтенсивних занять спортом та більше відпочиваючи. Також медики рекомендують збалансовано харчуватись і більше проводити часу на вулиці.

У ці дні потрібно відмовитися від алкоголю та паління, і не дратуватися через будь-які дрібниці.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.