Буринщина вимирає…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО розповідав, що станом на 1 червня 2018 року, за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району була 24,0 тисячі осіб.

Кількість живонароджених у січні–травні склала 68 осіб, померлих – 247 осіб.

А от наступного місяця кількість жителів району зменшилася ще на 100 осіб.

І станом на 1 липня 2018 року, за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 23,9 тисячі осіб, повідомив офіційний сайт Буринської районної ради.

Кількість живонароджених у січні–червні нинішнього року складала 76 осіб (за п’ять попередніх місяців – 68 дітей), померлих – 294 особи (за п’ять попередніх місяців – 247 чоловік).

Якщо за місяць в районі народилося на 8 дітей більше, то померло на 47 чоловік більше…

Відзначимо, що нині більшість населення району проживає в Буринській міській об'єднаній територіальній громаді...

На світлині: центр Буринського району та Буринської міської ОТГ – місто Буринь 06 вересня 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.