Погода на Сумщині з 15 по 22 червня 2018 року: сонячно, хоча й дощ прошелестить

Сьогодні, 15 червня 2018 року, пройде дощ у другій половині дня.

Триватиме він майже до ранку 16 червня 2018 року.

У ці дні, як і протягом всього періоду вночі температура складатиме плюс 14-19 градусів, а вдень повітря прогріватиметься майже до +30.

Сила вітру сягатиме 3-5 м/с.

Хоча в окремі години може зростати до 11-12 м/с.

Словом, другий літній місяць – червень – порадує жителів Сумщини доволі комфортною погодою.

На свтлині: новий храм святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Української Православної Церкви Київського Патріархату у місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.