Виставка, приурочена 100-річчю проголошення Української Народної Республіки

12 червня 2018 року о 14 годині в Буринському районному будинку культури відкриється виставка «100 РОКІВ БОРОТЬБИ: УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921».

Виставка, приурочена 100-річчю проголошення Української Народної Республіки.

Інсталяція розповідатиме в простій та цікавій формі про події Української революції 1917-1921 рр.

Завдання виставки – нагадати українцям про події Української революції столітньої давнини, пояснити, що це не «громадянська війна», як стверджувала радянська пропаганда, не тільки «стихія і розруха», але передусім відродження української державності, формування української нації, ренесанс української культури та духовності.

У виставці, яку підготував Український інститут національної пам’яті, розповідається про українське державотворення, всі його етапи, формування Збройних сил, українську дипломатію, науку, освіту, культуру, церковний рух, становище національних меншин, революційне повсякдення й багато іншого.

Також виставка розповість про десять історій провідників революційного руху та детально висвітлить різні аспекти творення Української державності 1917-1921 рр.

Експозиція з 20 банерів діятиме з 12 по 21 червня з 9 до 16 години.

Вхід вільний

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.