Буринському РБК сучасне фото обладнання допоміг придбати Анатолій Річкаль

До БІЖ надійшов лист, у якому директор Буринського районного будинку культури Лариса Устинова та творчий колектив цього закладу висловлюють особливу щиру подяку першому заступнику голови Сумської обласної ради Анатолію Річкалю за допомогу у придбанні фотоапарату для фіксації та збереження моментів культурного життя міста Буринь і Буринського району.

Дякуючи фінансовій підтримці (10000 гривень) Анатолія Яковича, районний заклад культури до своєї матеріально-технічної бази додав високопродуктивний цифровий дзеркальний фотоапарат фірми «CANON EOS 600D».

Зауважимо, що Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, є депутатом Сумської обласної ради по виборчому округу №4, до складу якого входять місто Буринь та частина Буринського району.

І на одному з творчих заходів, який відбувався в Буринському РБК, пообіцяв допомогти у зміцненні матеріально-технічної бази закладу.

І як бачимо, свого слова дотримав.

На світлині: Буринський РБК.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.