Погода на Сумщині з 5 по 11 жовтня 2020 року: наближається середина осені…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 28 вересня по 4 жовтня 2020 року був в основному сонячним і теплим...

Температура повітря протягом тижня вдень сягала +20-+22, а вночі – від +11 до +14 градусів.

В окремі дні випали неінтенсивні опади, переважно протягом тижня було сонячно.

У період з 5 по 11 жовтня 2020 року – фактично середина осені – дні будуть теплими й теж сонячними.

Тільки в середині тижня можливі місцями неінтенсивні короткочасні опади.

Удень температура повітря не опускатиметься нижче +20 градусів, а вночі вона знижуватиметься до 11-13 градусів тепла.

Постійних сильних поривів вітру протягом тижня не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 12-15 м/с.

На світлині: жовтнева пора.

Фото Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.