Вітання Володимира Токаря, голови Сумської обласної ради до Дня вчителя

Шановні педагоги Сумщини, ветерани освітянської ниви!

Від імені депутатів обласної ради щиро вітаю вас – вчителів, викладачів, усіх, причетних до світлого дня, - з професійним святом!

Усе своє життя ви присвячуєте улюбленій справі, даруєте дітям не тільки знання, а й свою любов.

Тож нехай кожен успіх будь-кого з учнів буде гордістю для вашого серця!

Дякую кожному з вас за душевне тепло й мудрість, чесність і велике терпіння. Зичу любові, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щастя й добробуту, здібностей і ще багато років бути в здоров'ї!

Бажаю провести це свято в колі сім'ї, колег, своїх відданих учнів!

З Днем учителя!

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.