На День Незалежності пасажирський потяг курсуватиме від Сум до Вінниці…

На День Незалежності, 24 серпня 2020 року, маршрут потяга №779/780 «Суми-Київ» продовжили до міста Вінниця, інформує офіційний сайт Укрзалізниці.

Отже, цього дня із Сум він відправиться о 5 годині 34 хвилини, а на вокзал станції Вінниця прибуде о 13 годині 11 хвилин.

А з Вінниці потяг назад до Сум відправиться о 13 годині 44 хвилини, а прибуде до обласного центру Сумщини о 21 годині 34 хвилини.

До слова, він зупинятиметься на станціях Ворожба, Путивль, що в місті Буринь, Конотоп, Бахмач, Ніжин, Києв та Козятин.

Укрзалізниця попереджує й застерігає, що для посадки в потяг пасажири обов'язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона…

На світлині: вокзал на станції Путивль.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.