Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Ми гордимося народними героями минулого і воїнами честі нинішніх часів»

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю вас з Днем народження нашої Батьківщини.

Не одне покоління українців упродовж віків клали на вівтар державного сьогодення свої життя і здоров’я, розум і здобутки, аби на світовому просторі сяяла зірка незалежної України – держави зі своїми унікальними традиціями, мовно-пісенно-культурними надбаннями.

Ми повсякчас розвиваємо нашу країну, працюємо на своїй землі, шануємо непорушний зв'язок часів і поколінь, дбайливо зберігаємо спадок українського народу. Ми гордимося народними героями минулого і воїнами честі нинішніх часів.

Нехай наше спільне свято додасть вам творчих здобутків, натхнення і наснаги! Міцного здоров’я і благополуччя вам і вашим родинам, успіхів, священного миру й добра!

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.