На околиці міста знайдено боєприпаси…

Про знахідку до Конотопського відділу поліції повідомив 46-річний житель районного центру.

Чоловік, проїжджаючи мимо, звернув увагу на незрозумілі предмети обабіч дороги, тож вирішив роздивитися їх поближче. А коли зрозумів, що знайдені речі дуже схожі на боєприпаси, одразу зателефонував до поліції.

На виклик негайно прибула слідчо-оперативна група Конотопського відділу поліції на чолі з керівником підрозділу, а також сповіщені фахівці-вибухотехніки Головного управління Національної поліції у Сумській області.

Місце події огородили та виставили поліцейську охорону.

У ході огляду місця події та прилеглої території правоохоронці виявили предмети, схожі на димові шашки, гранати та порохові трубки. Всі виявлені знахідки вилучені та направлені на експертне дослідження.

За вказаним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та відпрацьовують версії можливого походження знайдених боєприпасів.

Слідчі дії тривають, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.