Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, привітав з професійним святом державних службовців

Традиційно 23 червня, починаючи з 2003 року, в Україні відзначається День державної служби.

Від державних службовців багато в чому залежить успішність розвитку нашого регіону, країни в цілому. Їхні зусилля спрямовані на розбудову суспільства, що базується на засадах демократії, соціально орієнтованої ринкової економіки, на забезпечення конституційних прав і свобод громадян, поліпшення життя людей.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар від імені депутатського корпусу привітав держслужбовців Сумщини з їхнім професійним святом, наголосивши, що «і державні службовці, і депутати різних рівнів, і працівники органів місцевого самоврядуванння разом і плідно мають працювати на ниві служіння народу. І чим тісніша, злагодженіша буде ця взаємодія, тим результативнішими будуть й успіхи».

«Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, – підкреслив Володимир Токар. – Зичу вам добра, міцного здоров'я, нових звершень і перемог, особистого щастя і родинного благополуччя!»

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.