Учасники навколосвітнього автопробігу «Подаруй надію» зустрілися з керівництвом Сумської обласної ради

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що на Сумщину завітали батько та син Закутні, які проводять благодійницьку навколосвітню подорож під девізом «Подаруй надію».

Вчора вони разом з головою громадської організації «УкрФонд Лінія Життя» Наталією Кузнєцовою-Віноградовою завітали до міста Путивль.

Головна мета мандрівки навколо земної кулі – зібрати кошти для будівництва у Закарпатті реабілітаційного центру для дітей-інвалідів. Мінімальна сума для здійснення проекту – сто мільйонів гривень.

Під час подорожі розраховують і на підтримку небайдужих людей. До реалізації такої благородної мети вже долучилися благодійники – Сумський Благодійний фонд Олександра Даценка «Здійсни мрії» (директор Олександр Даценко) та ГО «УкрФонд Лінія Життя» (голова Наталія Кузнєцова-Віноградова).

Як повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради, сьогодні, 22 червня 2020 року, автопробіг дістався й Сум. Андрії Закутні зустрілися з головою обласної ради Володимиром Токарем, його заступником голови Сумської обласної ради Тетяною Головко і радником з медичних питань Сергієм Бутенком.

Старший Андрій Закутній розповів, що своєю акцією вони хочуть привернути увагу до проблем українських дітей з інвалідністю. Зазначив, що вже очевидно, як у ході зустрічей з керівниками українських міст на новий рівень піднімається інформованість про гемофілію, хворобу Віллебранда та інші коагулопатії. Також у ході розмови подякував за те, що в Сумах – кращий в Україні Центр служби крові.

Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, розповіла, що наразі, через припинення державного фінансування дитячих санаторіїв, на Сумщині розглядається питання перепрофілювання їх на реабілітаційний центр для дітей-інвалідів.

«Нині ми вивчаємо пов’язані з цим всі моменти, потреби щодо різних хвороб. Дивимося умови санаторіїв, їх місце розташування, аби дітям та їх батькам було комфортно діставатися до закладу. Планується, що реабілітаційний центр фінансуватиметься з обласного бюджету», – поділилася Тетяна Головко.

Учасники делегації розповіли, що навколосвітній автопробіг «Подаруй надію» стартував 1 червня 2020 року з Мукачева. Усього в списку мандрівників – 65 країн на 5 континентах.

Кажуть, що окрім благородної місії зі збору коштів для реабілітаційного центру, планують більше інформувати світ про нашу унікальну Україну.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар подякував гостям за те, що вони не оминули Сумщину і зустрілися з керівництвом обласної ради.

«Ви – прекрасний приклад для наслідування, як варто привертати увагу до проблем. Про них обов’язково треба говорити. Тільки тоді їх чують, звертають на них увагу, а відтак, вони вирішуються. Особисто я підтримую вашу ініціативу, бажаю вам вдалої подорожі, аби всі задуми втілилися у життя», – зауважив Володимир Токар.

Керівники обласної ради підписалися у книзі, в яку вносяться імена всіх партнерів, хто підтримує автопробіг.

На пам’ять про перебування у нашому краї старший і молодший Закутні отримали в подарунок унікальну книгу «Сумщина».

Подорож триватиме півтора роки. Організатори пропонують всім дорослим, батькам маленьких пацієнтів, у різних містах і селах долучатися та підтримувати Андріїв Закутніх – молодшого і старшого, допомагати їм у всіх питаннях під час маршруту…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.