Вітання Володимира Токаря, голови Сумської обласної ради, з Днем Конституції України

Дорогі земляки!

Від імені депутатів Сумської обласної ради щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України.

Конституція – основа нашої єдності, життя суспільства, формування свідомої нації. Але вона лише визначає шлях, яким треба йти. Тому решта залежить саме від кожного з нас, від нашої злагодженості, спільних рішень та дій. Тому Основний Закон має бути нормою повсякденного життя.

У цей знаковий для всіх українців день зичу вам міцного здоров’я, родинного щастя і благополуччя, злагоди і миру, успіхів і плідної праці на благо українського народу, здійснення всіх життєвих задумів, невичерпної енергії та натхнення розбудовувати і захищати нашу рідну Україну.

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.