Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Сумські хіміки завжди зустрічають своє професійне свято здобутками у виробничій галузі..»

Шановні працівники хімічної промисловості Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем хіміка.

Сьогодні не можливо уявити наше життя без продукції сумського «Хімпрому», як у цілому й інших підприємств хімічної галузі, які працюють на економіку держави, забезпечуючи й життєдіяльність окремих споживачів.

Сумські хіміки завжди зустрічають своє професійне свято здобутками у виробничій галузі, самовідданістю, професіоналізмом у праці. Тож нехай і надалі примножуються ваші досягнення, а робота приносить задоволення!

Зичу кожному з вас здоров’я й особистих гараздів, сімейного благополуччя і добробуту, успіхів у праці й нових трудових перемог.

З повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.