Погода на Сумщині з 1 по 7 червня 2020 року: подощить ще трішки…

Як і передбачав інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 25 по 31 травня 2020 року досить серйозно дощило...

Протягом тижня температура повітря вдень складала від +14 до + 20 радусів і дещо вище.

Вночі теж було доволі тепло – від 8 до 12 градусів тепла.

Наступний тиждень розпочнеться першим літнім днем – 1 червнем 2020 року.

І цього ж дня пройдуть дощі.

Потім вони почнуть вщухати, і тільки в окремі години тижня ще випадатимуть, хоча й не так інтенсивно, як попереднього тижня.

Темература повітря вдень поступово підвищуватиметься до +20 градусів і дещо вище. Вночі вона складатиме від 10 до 16 градусів тепла.

Сонце виглядатиме з-за хмар, але й інколи ховатиметься в них. Проте із середини тижня воно стане частим гостем на небі.

Сильних поривів вітру не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть від 10 до 13 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Маргарити Каліон (м.Путивль).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.