Спасибі так званим «комунальникам» Бурині, які написали журналісту так званого «відкритого листа»

ОСЬ ТАКОГО НАЧЕБТО «ВІДКРИТОГО ЛИСТА» ДО МЕНЕ НАПИСАЛИ НАЧЕБТО «КОМУНАЛЬНИКИ БУРИНІ»...

ЗВИЧАЙНО Ж, Я НАПИСАВ ЇМ ВІДПОВІДЬ...

_Буринська міська рада_https://www.facebook.com/BurynMR/

2 год

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ КОМУНАЛЬНИКІВ ГРОМАДИ ДО ІВАНА ЖИТНИКА

Шановний пане Житник!

На сторінках свого інтернет-порталу Ви пишете, що місто Буринь повинно стати найкращим містом в Україні. Ви постійно розхвалюєте роботу комунальних служб Недригайлова, Краснопілля, Тернів. Прикро, що до цих пір Ви так і не стали патріотом нашого рідного міста Буринь.

Роботи з благоустрою міста проводяться силами міської ради спільно з КП «Буринь-теплосервіс» та за підтримки небайдужих спонсорів, і вони вагомі. Але чомусь цього Ви так і не помічаєте. Дуже прикро, що Ви бачите тільки негативне в роботі міської ради і дорікаєте тим, що вона бездіяльна.

Так, в останньому своєму дописі Ви акцентували увагу на нескошених міською владою бур’янах на мосту по вул. Д.Бєдного. Але цей об’єкт знаходиться на балансі філії «Буринський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор», який і повинен займатися косінням, то чому ж Ви на це не звернули увагу?

Наші комунальні служби працюють не заради піару на сторінках соціальних мереж, а заради добробуту жителів громади, які, ми впевнені, справедливо оцінять їх роботу.

Перед тим, як вказувати на недоліки інших, треба почати із себе: а що Ви зробили для нашого міста, для його добробуту і благоустрою?

ЗВИЧАЙНО Ж, Я НАПИСАВ ЇМ ВІДПОВІДЬ...

Доки в цій безграмотній групі https://www.facebook.com/BRGO.MAJDAN /Буринське районне громадське об'єднання "МАЙДАН", і чомусь це нікого не дивує і не турбує з буринських керівників, висітиме дебільна маячня про мене, я буду писати те, що я, і не тільки я, насправді спостерігаємо в Бурині...

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вже прочитали майже 10 млн. читачів з більшості країн світу.

І про дуже багато гарних речей про місто БУРИНЬ читачі світу довідалися саме з БіЖ, а не з дебільного й стовідсотково безграмотного посмішища Буринське районне громадське об'єднання "МАЙДАН". Я В БУРИНІ ВЖЕ ПРОЖИВ 32 РОКИ.

Я ТУТ НАПИСАВ І ВИДАВ майже 20 книг і збірників.

Мені єдиному з Бурині вручено найвищу відзнаку Сумської області.

Мене визнано КРАЩИМ ПИСЬМЕННИКОМ 2019 року на СУМЩИНІ.

Також запрошено на міжнародний літературний фестиваль.

Я повигравав всеукраїнські літературні конкурси.

Написав багато текстів до пісень, які ставали переможцями й лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

І ще багато чого доброго зробив я ОСОБИСТО для міста БУРИНЬ.

І НІКОМУ Й НІКОЛИ НЕ ДОЗВОЛЮ ПАПЛЮЖИТИ НІ СВОЄ ІМ'Я, НІ СВОЄ ПРІЗВИЩЕ.

Я вже рівно 40 років займаюся журналістською та літературною діяльністю. Багато чого бачив, і чого пережив, багато було всіляких утисків...

Та ніхто й ніколи не паплюжив так мене, як нинішні так звані діячі...

Так що не пишіть більше ніяких замовних звернень.

І не треба принижувати цим комунальників, працю яких я дуже поважаю...

З повагою, ІВАН ЖИТНИК, член Національної спілки журналістів України з 1983 року.

На світлинах: місто Буринь у травні 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.