Погода на Сумщині з 13 по 19 квітня 2020 року: середина весни...

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 6 по 12 квітня 2020 року прийшло справжнє квітневе тепло.

Температура вдень складала від 10 до 17 градусів тепла, вночі вона опускалася до +2 - +7 градусів.

Протягом всього періоду світитило сонце.

Наступного тижня температура вдень буде доволі різною – від +7 до +17 градусів удень, і від 1 до плюс 9 градусів уночі.

У вівторок, 14 квітня 2020 року, передбачаються опади.

Сонце інколи ховатиметься в хмарах.

Якою буде погода на Великдень – інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Сильних поривів вітру наступного тижня переважно не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 12-15 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Марії Безбородової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.