У зоні ООС не стало ще одного військовослужбовця із Сумщини

Сьогодні, 15 квітня 2020 року, у місті Глухів оголошено днем жалоби. У цей день прощатимуться з прапорщиком Олексієм Лазаревичем. На знак скорботи за померлим приспустять Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, пише nedelya.info.

13 квітня 2020 року серце 55-річного глухівчанина зупинилося від гострої недостатності. У цей час він перебував у зоні ООС.

Олексій Лазаревич народився у Глухові, навчався у Калинівському технікумі сільського господарства. Призваний Глухівським ОМВК у 2018 році.

Прапорщик Олексій Лазаревич проходив службу в І мінометній батареї військової частини А 4590 у селі Новгородському Донецької області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.