Недригайлівщина й Сумщина в цілому понесли велику втрату…

Раптово помер Григорій Пилипенко – відомий керівник-менеджер, спортсмен і чудова людина.

Григорій Олексійович протягом свого трудового життя керував в Недригайлові кількома колективами. І завжди досягав вагомих успіхів.

На заслужений відпочинок вийшов з посади начальника управління Пенсійоного фонду України в Недригайлівського району.

...У серцях тих, хто його знав, працював поруч, виступав пліч-о-пліч на змаганнях з настільного тенісу, шашок, волейболу інших видів спорту, Григорій Олексійович Пилипенко залишиться прекрасним керівником, чудовим менеджером, майстерним чемпіоном-спортсменом і справжнім другом.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.