Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Ми низько вклоняємося воїнам, які стали на захист України і сім’ям, які втратили своїх рідних. Вічна пам’ять Героям!»

14 березня 2014 році перші 500 бійців-добровольців «Самооборони Майдану» прибули на полігон у Нові Петрівці. Тут було сформовано добровольчий батальйон для захисту України від посягань ворога.

Через три роки, у 2017 році, Указом президента України було встановлено свято – День українського добровольця, який щороку відзначається 14 березня.

«Сьогодні ми вшановуємо мужність та героїзм усіх захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, серед яких були і наші земляки-сумчани, – зауважує голова Сумської обласної ради Володимир Токар. – Ми відзначаємо допомогу добровольців на початку військових дій на Сході України, коли ЗСУ не мали майже жодного забезпечення. Ми низько вклоняємося воїнам, які стали на захист України і сім’ям, які втратили своїх рідних. Вічна пам’ять Героям!»

На початку бойових дій справжні патріоти України не очікували повісток, не чекали, поки відбудеться відновлення, забезпечення та злагодження армії, а йшли добровольцями захищати свою країну з легкою стрілецькою зброєю у власному одязі, без бойової підготовки.

На героїчних прикладах українських добровольців зростатимуть і гартуватимуться нові покоління українців, написав офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.