Погода на Сумщині з 3 по 9 лютого 2020 року: завітають несильні морози…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, період з 27 січня по 2 лютого 2020 року погода майже була як у березні раніше.

Температура повітря і вдень, і вночі складала від 0 до +4 градусів тепла.

Від середини тижня випадали опади, було хмарно з проясненням.

На початку наступного тижня при плюсовій температурі теж випадуть дрібні не інтенсивні опади.

А від середини тижня «плюси» перейдуть у «мінуси». І до його кінця температура протягом доби складатиме від мінус 2 до мінус 7 градусів.

До слова, будуть і сонячні, й хмарні дні.

Сильних поривів вітру не спостерігатиметься, проте в окремі години вони зростатимуть до 12-15 м/с

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: на станції Путивль, що в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.