Погода на Сумщині з 9 по 15 вересня 2019 року: осіннє тепло

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 2 по 8 вересня 2019 року погода радувала.

Перший осінній тиждень був сонячним і доволі спекотним.

Температура на початку тижня вдень була 25-27 градусів і вища, а вночі – від плюс 14 до 16 градусів.

Під кінець тижня вона дещо спала, але залишалася жаркою.

Опади не істотні, як і пердбачалося, випали в середині періоду.

Наступний тиждень буде тотожний попередньому. Температура удень складе плюс 26-28 градусів, а вночі сягатиме +12- +16 градусів.

Дощі не очікуються.

Дні запам’ятаються сонячними й із слабкими поривами вітру.

Під кінець тижня жара почне спадати.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Анни Лук’янцевої.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.