Водійка їхала на автомобілі, який перебуває у розшуку…

Патрулюючи проспект Михайла Лушпи, що в місті Суми, інспектори зупинили автомобіль Daewoo Sens під керуванням 31-річної жінки.

Перевіривши легковик за наявними базами даних, патрульні встановили, що він перебуває в розшуку Дніпропетровським відділом поліції.

Сама ж керманичка теж підозріло себе поводила.

Під час спілкування з нею, інспектори виявили в неї ознаки алкогольного сп’яніння, та в присутності свідків жінка категорично відмовилася від проходження огляду на стан сп’яніння.

На водія патрульні склали адміністративний матеріал за ст. 130 (відмова від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння водієм, який керував з ознаками сп’яніння) КУпАП.

Також на місце зупинки охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.