У Бурині вшанували Героїв...

Сьогодні, 23 травня 2019 року, – День Героїв України…

Цей день є щорічним державним святом, встановлене на честь українських вояків - борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН ТА воїнів АТО.

І нині в Україні йде війна. Герої захищають її цілісність і незалежність…

Начальник Буринського бюро правової допомоги Бондаренко Марія взяла участь в покладанні квітів на Алеї пам'яті Героїв України – уродженців та мешканців Буринського району, що в місті Буринь.

Після заходу вона проінформувала матерів загиблих воїнів АТО, які були тут присутні, про пільги, встановлені нині діючим законодавством….

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.