Погода на Сумщині з 6 по 12 травня 2019 року: і потепліє, і похолодає…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 29 квітня по 5 травня 2019 року було досить тепло і сонячно, та пройшли дощі з грозами…

Температура вночі була 6-8 градусів, а вдень – 11-19 градусів тепла.

Дуже сильних вітрів не чаостерігалося, хоча все ж таки в окремі години їх пориви посилювалися до 12-14 м/с.

У середині та в кінці тижня випали опади.

Наступного тижня – з його початку та в середині – температура повітря вдень зросте до пдюс 19-23 градусів, а вночі – до 10-13 градусів тепла.

Під кінець тижня температура повітря і вночі й удень спаде на кілька градусів.

Дощ можливий серед тижня.

В інші дні будуть і сонце, й хмарини

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.