У двох ДТП травмовано трьох пішоходів…

Три пішоходи травмовані внаслідок двох ДТП в обласному центрі…

2 травня 2019 року патрульні отримали повідомлення про ДТП, які трапилися на вулиці Прокоф’єва та Петропавлівській. Так, близько 15 години 30 хвилин, на вулиці Прокоф’єва, інспектори попередньо з’ясували, що 42-річний керманич автомобіля Chevrolet Aveo допустив наїзд на неповнолітнього пішохода, який перетинав проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. 14-річного хлопця доставили до лікарні із забоями поперекового відділу хребта та м’яких тканин правої гомілки.

Через 20 хвилин за таких же обставин, а саме на нерегульованому пішохідному переході на вулиці Петропавлівській, 64-річний водій автомобіля Renault Kangoo здійснив наїзд на двох пішоходів — 19- та 20-річних дівчат. На місце події також було викликано лікарів, які доставили пішоходів з ушкодженнями колінного суглоба та забоями кульшового суглоба до медичного закладу.

В обох випадках патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції.

Проводиться перевірка, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.