Підготовка до Великодня…

Сьогодні, 25 квітня 2019 року, Великий або Чистий четвер – прибирання перед Великоднем

Саме сьогодні слід повністю очистити себе і оселю: зробити прибирання у будинку, скупатися до сходу сонця у відкритій водоймі або прийняти контрастний душ.

А тим, хто постує, дозволені хліб і червоне вино.

Буринь теж готується до зустрічі Великодня. Напередодні відбулися заходи, під час яких було прибрано місто, яке не тільки причепурилося, а й стало ще більш привабливим.

Зокрема, прихожани храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії (протоієрей отець Димитрій) також взяли активну участь у прибиранні прилеглої церковної території…

Світлина Івана Житника.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вітає своїх читачів з Чистим четвергом! Бажає всім здоров'я, щастя, благополуччя і чистих помислів!

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.